Tramer hasar sorgulama

Değerli ziyaretçilerimiz günümüz şartlarına baktığımızda en çok dolandırıcılığın döndüğü sektörün otomotiv sektörü ve uzantıları olduğu aşikar bir şekilde ortadadır.

Kimsenin güven vermediği ve güvenemediği bu sektörde danışmadan, sormadan veya servise göstermeden 2eloto almak cesaret istediği gibi sonrasında ise büyük bir üzüntü yaşata bilmektedir.

Bu sebepledir ki Araç sorgulama işlemlerinden biri olan Tramer hasar kaydı sorgulama ve hasar tespit tutanağı kaydı öğrenme bilgilerini sms ile öğrene bildiğiniz gibi tanıdık sigortacı şirketlerine de sorarak öğrenebilirsiniz.

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinin OTOKONTROL5664 Uygulaması ile vatandaşların “araç hasar, poliçe, kaza ve mağdur bilgilerine”, aracıya gerek kalmaksızın mobil, web ve wap ortamlarından kolayca ulaşabilmeleri sağlanmıştır.

Turkcell, Avea, Vodafone ile anlaşmalı olarak devreye alınmış olan SMS projesi ile kişiler mesaj atarak arabalarının hasar geçmişlerini, mağdur bilgilerinitrafik poliçelerinin olup olmadığını ve eğer bir kazaya karıştılarsa kaza tespit tutanaklarının durumunu Turkcell, Avea, Vodafone “5664”e mesaj atarak sorgu yapabilmektedirler.

RESMİ SİTEDEN  TRAMER HASAR SORGULAMA 

5664 SMS sorgulama hizmeti ücrete tabidir. Ücretlendirmeler tüm operatörler için aşağıdaki şekildedir:   ​  

  • Hasar 4.00 TL
  • Tutanak 4.00 TL
  • Trafik 4.00 TL
  • Kasko 4.00 TL
  • Mağdur 4.00​ TL

 

Sorunsuz satışlar dileklerimizle..

 

Yazar: Okan Pekeri Sigortacı

Bir önceki yazımız olan Ferdi kaza sigortası nedir? başlıklı makalemizde Daimi maluliyet teminatı, Ferdi kaza sigortası nedir ve Ferdi kaza sigortası teminatları nelerdir hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Comments
  1. 7 Mayıs 2016
  2. 28 Mayıs 2016

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tramer Sorgulama - Oto Dünyasının Bilgi Kaynağı > Manşet > Tramer hasar sorgulama